Haber

Almanya’da ABD’li Turist Kadınları Neuschwanstein Şatosu’ndaki Uçurumdan Attı

Almanya’da ABD’li bir turist, Neuschwanstein Şatosu’nda iki turist kadını 50 metrelik uçurumdan aşağı attı. Korkunç olayda kadınlardan biri hayatını kaybederken diğeri de ağır yaralandı.

Almanya’nın Münih kenti yakınlarında bulunan ve günde ortalama 6 bin kişinin ziyaret ettiği dünyaca ünlü Neuschwanstein Şatosu’nda iki kadın turist saldırıya uğradı. Dün kaleyi ziyaret eden 21 ve 22 yaşlarındaki iki kadın turist, yolda karşılaştıkları 30 yaşındaki ABD’li bir turist tarafından cinsel tacize uğradıktan sonra 50 metrelik uçurumdan atıldı.

Savcılıktan yapılan açıklamada, saldırganın genç kadınları daha az ziyaretçinin olduğu bir alana götürdüğü ve 21 yaşındaki kadına cinsel saldırıda bulunduğu belirtildi. Açıklamada, saldırganın 22 yaşındaki genç kadını boğmaya çalıştığı ve ardından diğer arkadaşının müdahale etmesi üzerine uçurumdan aşağı fırlattığı, saldırganın da cinsel saldırıda bulunduğu 21 yaşındaki kadını yere fırlattığı belirtildi. , uçurumdan.

Uçurumdan düşen kadınlardan biri hayatını kaybederken, oburluğu da ağır yaralandı. Olay yerinden kaçan saldırgan, polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Saldırganın cinsel saldırı, cinayet ve cinayete teşebbüs hatalarından tutuklandığı açıklandı. – MÜNİH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu