Ekonomi

XRP ağındaki aktivite rekor seviyelere çıkıyor: Kripto fiyatını nasıl etkileyebilir?

Investing.com – XRP ağı bu hafta kayda değer aktivite artışları gördü.

Blockchain analiz firması Santiment’in gündeme getirdiği iddiada, son iki gün içerisinde XRP ağının adres aktivitesinde önemli artışlar yaşandığı bildirildi. Öyle ki Santiment, ağın iki gün boyunca tarihinin en yüksek 2. ve 3. adres aktivite artışını kaydettiğini belirledi.

XRP topluluğunu heyecanlandıran bu aktivite artışı ile kripto para biriminin fiyatı yükselmeye başlamış gibi görünüyor. XRP, en büyük kripto paraların ortasında pozitif ayrışarak %5’e yakın artışla devam etti ve 0,5 dolar bandına adım attı.

XRP piyasasındaki olumlu havanın artmasına neden olan bu aktivite artışı daha önce 18 Mart’ta kaydedilmişti. Santiment, Twitter’da 18 Mart’ta ağ aktivitesinde yaşanan artışın ardından XRP’nin takip eden dönemlerde yaklaşık %50 arttığını paylaştı. günler. Aynı senaryoda, XRP’nin bir kez daha piyasa ortalamasının üzerinde performans göstermesi bekleniyor.

Varlık ihraççısı XRP ile ilgili son gelişmelerde dalgalanma, son zamanlarda şirket ve paylaşım satın alımlarlabüyüme amacını gösterirken CBDC tokenizasyonda pazar payını artırmak için yeni bir hamle yaptı. Ayrıca SEC ve Ripple ortasında dava sürecinin sona erdiği beklentisi arttı.

Piyasa yorumcuları ise SEC davasından bağımsız olarak XRP için beklentilerini güçlü tutuyor. Son olarak, CryptoLaw kurucusu ve sadık bir XRP savunucusu. John DeatonXRP 2 dolara ulaşana kadar bireysel yatırımcıların ralliye katılmayacağı görüşünü paylaştı.

Bugün piyasanın geri kalanına baktığımızda bitcoinVe Ethereum Kısmi günlük kazançlarla devam ederken, BTC 28.000 dolardan ve ETH 115 dolardan işlem görüyor. ZRP bugün ilk 100 içinde ilk 5 kripto para biriminin ortasında yer alıyor.

Author: Günay Caymaz

altunhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu